You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Yenİ Nesİl Gemma

Doğal gıda renklendiricileri, gıda aromaları ve yenilebilir kaplamalar alanlarında güçlü bir Ar&Ge altyapısına sahip olan Gemma Gıda, köklerini doğadan alarak 2010 yılında dünya standartlarında bir üretim tesisine kavuşmuştur.

Şirketin başlıca felsefesi; modern gelişmeleri takip ederek, müşterilerine Türkiye şartlarına uygun olarak Global dünyanın standartlarında ürünler geliştirmek ve sürdürülebilirliklerini sağlamak olmuştur.

Ayrıca, Gemma Gıda’nın “doğallığı” ile ön planda olan doğal renklendiricileri, doğal olana duyulan isteğin sonucunda ortaya çıkmaktadır.

2000’li yılların başlarında Gıda sektörüne yönelik ilk Ar&Ge çalışmalarını yapan Gemma Gıda’nın ilk fabrikası 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen yıllardaki hızlı büyümesi sayesinde, fabrikasını genişletmek için Kocaeli’nde yer alan Kobi OSB Dilovası’ndaki yeni fabrikasını kurmuştur. 2020 yılı itibariyle de burada üretimine devam etmektedir.

Ana müşteri kitlemiz Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar olsa da, son yıllarda yurt dışında da aktif faaliyetlerimiz arttırmıştır. Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler ise Türki Cumhuriyetler, Rusya, Balkan ve Ortadoğu ülkeleridir.

Hizmet verdiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturmaya çalıştığımız ürün gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğumuz misyonun gereklerini yerine getirmek adına yatırım ve ar-ge çalışmalarımıza ara vermeksizin devam etmektedir.

Müşterilerimize, konusunda uzman ve sorumluluk bilincine sahip bir ekiple müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uluslararası kaliteyi sunmayı hedefledik.

Müşterilerimizin bize ve çalışmalarımıza göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederiz.

Gemma Gıda tanımlı kapsamı; organizasyonel bağlam bölümlerinde tanımlanan iç ve dış faktörler, çalışanlar ve ilgili tarafların ihtiyaçları ve İSG, Çevre, Gıda güvenliği ve diğer ilgili yasal ve düzenleyici şartları göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Entegre Yönetim Sistemi kapsamı; “Sıvı & toz renklendiricilerin (karışım, filtrasyon ve sprey dryer) ve toz & sıvı aromaların HDPE bidon ve alüminyum ambalajlarda üretimi ile gıda parlatma kaplama ajanlarının satışı” dır.

Ana Sayfa

HİKAYEMİZ

The Choice Of Natural Thinking...