You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Siyaset Bilimci ve Gıda Mühendisi Samet Serttas,PhD moderatörlüğünde; FoodHack İstanbul Temsilcisi Elif Güngör Reis ve Gemma Esktraksiyon Yönetim Kurulu Üyesi ve Kimyager Volkan DİZDAR ile “Gıda Bileşeni ve İnovasyon” konusunun ele alındığı Gıda+’nın yedinci bölümü 24 Haziran Cumartesi günü saat 21.00’de Agro TV’de ve Webagron YouTube kanalında yayınlandı.


“ Doğal düşünenlerin tercihi.”
Doğadan ilham alan firmamız, doğal olana duyulan istek ve beklentiler doğrultusunda yatırımlarına güç katarak, alanındaki lider firmalar arasında yerini almak için kurmuş olduğu Bursa ekstraksiyon tesisinde Avrupa standartlarında Aspir Ekstraktı üretmenin haklı gururunu ve sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.


Firmamızın temellerinde önemli bir yeri olan doğa, bizim en değerli mücevherimizdir. Doğadan ilham alan firmamız, doğal olana duyulan istek ve beklentiler doğrultusunda yatırımlarına güç katarak, alanındaki lider firmalar arasında yerini almak için kurmuş olduğu Bursa ekstraksiyon tesisinde Avrupa standartlarında ve klasik ekstraksiyon yöntemlerinin dışında dünyada bir ilke imza atarak Paprika Oleoresin üretmenin haklı gururunu ve sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

24-26 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Expo Center'da düzenlenen Food and Nutritional İngredient fuarında standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.
5- 7 Şubat 2020 tarihlerinde Berlin’de düzenlenen Fruit Logistica fuarında AgriCoat NaturaSeal fuarında standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.
Arel Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı, FoodHack İstanbul etkinliğine Gemma Gıda ürünleri ile renk kattık. Bizler için çok keyifli bir etkinlik oldu. Başta FoodHack İstanbul elçisi Elif GÜngör Reis ve Arel Üniversitesi Gastronomi bölümü olmak üzere etkinliğe destek olan ve katılan herkese teşekkür ederiz.

The Choice Of Natural Thinking...